:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::

~ Avatar Forum RPG Oyunu ~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ps2opat - Toprak kral görüşmesi

2 posters
YazarMesaj
thelecturer
Toprak Kralı
Toprak Kralı
thelecturer

Yaşı : 20

ps2opat - Toprak kral görüşmesi Empty
MesajKonu: ps2opat - Toprak kral görüşmesi   ps2opat - Toprak kral görüşmesi Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 12:25 pm

Sadece ps2opat ve toprak kral'ın görüşmesi içindir.

------------
"Benden ne istiyorsun hava bükücü?"
"Umarım çok ucuz bir teklif için gelmemişindir"
ps2opat
Hava Obası
Hava Obası

MesajKonu: Geri: ps2opat - Toprak kral görüşmesi   ps2opat - Toprak kral görüşmesi Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 12:36 pm

Buraya Baş keşiş yibi nin verdiği özel görevi yerine getirmek için geldim.Sizden 6 tane parlak yeşil kristal parçası rica ediyorum.
thelecturer
Toprak Kralı
Toprak Kralı
thelecturer

MesajKonu: Geri: ps2opat - Toprak kral görüşmesi   ps2opat - Toprak kral görüşmesi Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 12:41 pm

Toprak Kral derince bir düşündü. Çok fazla iş görmiyen yeşil kristallere karşın yinede bir takas olmalıydı.
"Peki bükücü, karşılığında bana ne teklif edeceksin?"
ps2opat
Hava Obası
Hava Obası

MesajKonu: Geri: ps2opat - Toprak kral görüşmesi   ps2opat - Toprak kral görüşmesi Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 12:46 pm

Size Hava Ulusunu temsil eden ve zekalarıyla ünlü bir hayvan olan lemür getirdim.
thelecturer
Toprak Kralı
Toprak Kralı
thelecturer

MesajKonu: Geri: ps2opat - Toprak kral görüşmesi   ps2opat - Toprak kral görüşmesi Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 12:54 pm

Toprak kral teklifi oldukça cazip bulur ama yetersiz görür.
"Sadece bir hayvan karşılığında size 6 parça yeşil kristal veremem, bu kristaller her yerde bulunmaz ve nadirdir. Eğer hayvan ile yanına başka bir teklif verirsen anlaşabiliriz yoksa olmaz" dedi Toprak Kral.

Bu kristallerin bu sarayın altında olmasından dolayı onlara ulaşmak zaten ayrı bir zahmet gerektiriyordu ve şuana kadar hep muhafaza edilmişlerdi. Şimdi ise bir hava bükücü bunlardan 6 parça istiyordu. Toprak kral teklifin daha değerli olmasından yanaydı.
ps2opat
Hava Obası
Hava Obası

MesajKonu: Geri: ps2opat - Toprak kral görüşmesi   ps2opat - Toprak kral görüşmesi Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 1:03 pm

Başkeşişimiz yibi kutsal maddelerden ilaç yapmakta oldukça ustadır.Diğer uluslardan aldıkları kutsal maddeleri de birleştirerek çok faydalı ilaçlar yapabilir.Bu kristaller karşılığı yapılacak ilaçlardan alabilirsiniz.Ama o zaman 6 kristal yetmeyebilir.Bunun için sizden 2 kristal daha istiyorum.
thelecturer
Toprak Kralı
Toprak Kralı
thelecturer

MesajKonu: Geri: ps2opat - Toprak kral görüşmesi   ps2opat - Toprak kral görüşmesi Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 1:06 pm

-Eğer 6 kristal karşılığı 4 tane ilaç + hayvanı verebilirsen anlaşırız. Daha fazlasını veremem.
dedi kral ve hava bükücünün yüzüne ciddiyetle bakmaya başladı.
ps2opat
Hava Obası
Hava Obası

MesajKonu: Geri: ps2opat - Toprak kral görüşmesi   ps2opat - Toprak kral görüşmesi Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 1:09 pm

kabul ediyorum.Kristalleri alıp başkeşişe götürdükten sonra size ilaçları teslim ederim.
thelecturer
Toprak Kralı
Toprak Kralı
thelecturer

MesajKonu: Geri: ps2opat - Toprak kral görüşmesi   ps2opat - Toprak kral görüşmesi Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 1:15 pm

-Tamam ozaman, anlaştık.
Ben size adamlarımdan birini ilaçları almak için gönderirim.

Ve Toprak Kral ziyaretçinin eşlik edilmesini istedi ve ps2opat ile muhazıflar Kral'ın tahtından ayrıldılar.

ps2opat - Toprak kral görüşmesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ps2opat
» ps2opat
» ps2opat