:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::

~ Avatar Forum RPG Oyunu ~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Akngn'den Ateş Kralı'na Mektup

YazarMesaj
akngn
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
akngn

Akngn'den Ateş Kralı'na Mektup Empty
MesajKonu: Akngn'den Ateş Kralı'na Mektup   Akngn'den Ateş Kralı'na Mektup Icon_minitimeCuma Haz. 22, 2007 11:02 am

Majesteleri
Gerek öğrendiğim teknikleri gerekse sarayda yaptığım işler sayesinde kendimi geliştirdim. Artık yeni öğreneceğim ileri seviye teknikler için daha çok paraya ihityacım var. Sizden mümkünse terfi eğer öyle bir imkanınız yoksa para kazanabileceğim bir görev talep ediyorum
Saygılarımla...
Ordu Komutanınız Akngn
akngn
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
akngn

Akngn'den Ateş Kralı'na Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Akngn'den Ateş Kralı'na Mektup   Akngn'den Ateş Kralı'na Mektup Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 6:02 pm

"Majesteleri
Lütfen bir önceki mektubumu dikkate almayınız. Eğer kabul ederseniz Ordu Komutanlığı görevimden istifa etmek ve mühendislik eğitimi almak üzere Sozin Üniversitesi'ne yazılmak istiyorum. Biliyorsunuzki ulusumuzun ordumuzu güçlendirecek makinalara ihtiyacı var. Bu görev için kendimi öneriyorum. Ayrıca öğrenci olduğum zaman boyunca izin verirseniz saraydan maddi yardım talep ediyorum

Efendim öğrenciliğim sırasında saraydaki görevime eğer düşüncelerime değer verirseniz Drake'i uygun görüyorum. Kendisi hırslı ve yetenekli bir ateş bükücüdür.

Saygılarımla...
Hizmetkarınız Akngn."

Akngn mektubunu bitirip mumu söndürdü ve yarın sabah mektubunu krala teslim etmek üzere uyudu.

RP Dışı: Üniversite heryıl için 1 gün yani 4 gün olacak.

Akngn'den Ateş Kralı'na Mektup
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-