:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::

~ Avatar Forum RPG Oyunu ~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya

3 posters
YazarMesaj
SuperAvatar
Admin
SuperAvatar

İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya Empty
MesajKonu: İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya   İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 5:37 pm

İş arayan kişiler ve iş veren kişiler buraya yazarsa çok iyi olurlar Smile Ateş ulusu Prensesi bu kentin büyümesi için iş arayanları destekliyor . Ayrıca boşu boşuna başka başlıklar açmayın burdan cevap yazın Wink
https://avatarfrp.yetkin-forum.com
akngn
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
akngn

MesajKonu: Geri: İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya   İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya Icon_minitimePaz Haz. 17, 2007 6:43 pm

Ya ben camcılıktan vazgeçtim. Beni Saray Görevlisi olmak istiyorum. Lütfen değiştirisen. Bir de Ateş Kenti'ne başlığımı açarsan çok sevinirim.
SuperAvatar
Admin
SuperAvatar

MesajKonu: Geri: İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya   İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya Icon_minitimePaz Haz. 17, 2007 8:56 pm

akngn o zaman sen ordu ve savaş komutanı ol . Her gün 60 $ alacaksın Wink Ayrıca savaş sırasında savaşa katılıp RP yapabilirsin Wink yenerbaba ile sarayda yaşarsınız ancak bu bölümdeki topic te de kendini savaşarak eğitebilirsin Wink
akngn
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
akngn

MesajKonu: Geri: İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya   İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya Icon_minitimePaz Haz. 17, 2007 9:37 pm

Kabul yalnız kendimi nasıl eğiteceğim anlamadım.
SuperAvatar
Admin
SuperAvatar

MesajKonu: Geri: İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya   İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2007 5:33 am

Bakın şimdi ;

Ateş Bükme Tekniği öğrenmek için >> Ateş Bükme Kurslarına katılın . Önünüze teknikler sunacağız ve siz paranızı ödeyerek o tekniği öğreneceksiniz ancak biraz RP Wink Parayı sizin hesabınızdan düşeceğiz

Şehirdeki kendi başlığımda napcam ? >> Buraya girince aynı pokemon RP gibi haritada dolaşırken size meydan okuyan birileri çıkaracağız karşınıza . Tabi bu kişiler hayali olacak . Bunlarla savaşacak ve eğer yenersen hem para kazanır hemde moralin %100 den az ise moral kazanırsın Wink moralin etkisiyse mesela 100 HP gücün var ama moralin % 90 ise karşındakiyle 90 HP ile savaşırsın Wink Ama başlığında savaşmadan önce kursta teknik öğrenip ateş bükmeyi öğrenmeni isterim Wink

MesajKonu: Geri: İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya   İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 2:27 pm

Adım phyro yani ateş. Annemin ve babamın bana verdiği isim buydu. Ama ben bir asker olmak yerine gezgin olmayı seçmiştim. Belki ailemi hayal kırıklığına uğratmıştım ama özgürlük benim için herşeydi. Dünyayı dolaştım ama yine beni buralara kadar sürükleyen bir şeyler vardı içimde. Nedenini bilemiyorum. Bir çiftçinin oğluydum ve artık o arazilerden geriye hiçbirşey yok. Ailem de yok. Ne annem ne de babam. Ailem tek oğullarının evden kaçmasına ne kadar dayandı bilemiyorum. Tek bildiğim artık huzura erdikleriydi.
Şimdi buradayım, kendi vatanımda. Yaşamak için yine bir yol bulmam gerek.

RPdışı: İş istiyorum ben. Bana da iş verin.

MesajKonu: Geri: İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya   İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 5:33 pm

Phyro eli boş olarak eve dönmek zorunda kalmıştı. İşler istediğinden çok farklı gelişmişti. İş bulmak bir yana bir de parasını ateş bükme kursuna veriyordu az kalsın ama hiç parası yokken bir de para harcayacak kadar ahmak değildi. Ateş kralı yeni bir usta getirmek için eski ustayı görevden almıştı. Buna sinirlenen eski usta eğitim alanını sinirle terkederken Phyro da arka kapıdan sessizce çıkmıştı. Aslında buna kaçmak ta denirdi ya neyse. Günün sonunda elinde hiçbirşey yoktu. Ama bu yeni bir gün ve yeniden iş aramaya çıkabilirim tabiki ateş bükme kursundan güvenli bir mesafe uzaktan.

RPdışı: HEEEY BENİM İŞ NOLDU BEAAA! Süper avatar kime diyom yaa.

İş Arayanlar ve İş Verenler Buraya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-