:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::

~ Avatar Forum RPG Oyunu ~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

II. Ateş Bükme Kursu

4 posters
YazarMesaj
SuperAvatar
Admin
SuperAvatar

II. Ateş Bükme Kursu Empty
MesajKonu: II. Ateş Bükme Kursu   II. Ateş Bükme Kursu Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 1:10 pm

Ateş Bükme müfredatı değiştiği için Ateş Lordu , yeni , yetenekli ve güçlü bir ateş bükücü üstat getirtti . Bu üstat , ona küçükken ateş bükmeyi öğreten öğretmeniydi . Yaşlı olmasına rağmen yine de yaşlılığını hiç göstermiyordu . Artık bu üstadın evinden ateş bükme kursuna devam edilecekti .

Not : Artık teknik öğrenirken RP nizi kendiniz yapacaksınız .Ancak 1 gün içerisinde 1 teknik öğrendiğinizde 2. tekniğe geçmek için Admin veya Ateş Ulusu Lideri ' nin size sonraki tekniğe geçebilirsin diyerek RP yapmasını bekleyiniz .

Not - 2 : Eğer 1 gün boyunca herhangi bir yetkili sonraki tekniğe geç demediyse ertesi gün yeni tekniğe hiçbir cevap almadan geçebilirsiniz . Ancak bir teknik daha öğrenince yine görevli kişilerin RP yaparak sonraki tekniğe geçme izni vermesini bekleyiniz

...
https://avatarfrp.yetkin-forum.com
akngn
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
akngn

MesajKonu: Geri: II. Ateş Bükme Kursu   II. Ateş Bükme Kursu Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 1:14 pm

Şimdi ben 5. seviye teknik için rp yazabilir miyim?
SuperAvatar
Admin
SuperAvatar

MesajKonu: Geri: II. Ateş Bükme Kursu   II. Ateş Bükme Kursu Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 1:15 pm

Ewet yazabilirsin Very Happy
akngn
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
akngn

MesajKonu: Geri: II. Ateş Bükme Kursu   II. Ateş Bükme Kursu Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 1:21 pm

Akngn saraydan erken çıkıp eğitim alanına geldi. Bu gün ilk 5. seviye tekniğini öğrenecti. Bunun içinde iyi para vermişti. Ustası gelene kadar biraz meditasyon yaptı ve çay içti. Ustası geldiğnde (akngn bu adamın yaşlı olduğunu kraldan öğrenmişti ve tekme atabileceğine inanmıyordu) demek sen yeni öğrencisin dedi. Sonra da yaşından beklenmeyecek bi çeviklikle zıplayıp ayağından devasa bir ateş dalgası çıkardı. Sonra sıra sende dedi. Akngn zıplayıp tekme savururken yere feci bir şekilde düştü. Ustası ona bakıp güldü. Sonra tekrar dene dedi. Bütün akşam ona çalıştıktan sonra Akngn sonuda bü teknikte ustalaşmıştı. Ayrıca bu yeni hocayı da çok sevmişti.
SuperAvatar
Admin
SuperAvatar

MesajKonu: Geri: II. Ateş Bükme Kursu   II. Ateş Bükme Kursu Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 1:26 pm

akngn demiş ki:
Akngn saraydan erken çıkıp eğitim alanına geldi. Bu gün ilk 5. seviye tekniğini öğrenecti. Bunun içinde iyi para vermişti. Ustası gelene kadar biraz meditasyon yaptı ve çay içti. Ustası geldiğnde (akngn bu adamın yaşlı olduğunu kraldan öğrenmişti ve tekme atabileceğine inanmıyordu) demek sen yeni öğrencisin dedi. Sonra da yaşından beklenmeyecek bi çeviklikle zıplayıp ayağından devasa bir ateş dalgası çıkardı. Sonra sıra sende dedi. Akngn zıplayıp tekme savururken yere feci bir şekilde düştü. Ustası ona bakıp güldü. Sonra tekrar dene dedi. Bütün akşam ona çalıştıktan sonra Akngn sonuda bü teknikte ustalaşmıştı. Ayrıca bu yeni hocayı da çok sevmişti.

Acaba yenerbaba bu adamdan neler çekmiştir küçükken lol!

En iyisi konumuza geri dönelim Very Happy
akngn
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
akngn

MesajKonu: Geri: II. Ateş Bükme Kursu   II. Ateş Bükme Kursu Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 2:58 pm

HEYYYYYYYYY BEN NASIL TEKNİK 5 ATEŞ SAVUNMASINDA OLURUM BEN SADECE ÖĞRENDİĞİM SON ÜÇ TEKNİK İÇİN 420$ VERDİM. YENİ SİSTEMDE 370$ İLE 3. KADEMENİN SON TEKNİĞİ ÖĞRENİLİYOR . LÜTFEN DÜZELTİLSİN. O KADAR PARAYI BOŞUNA MI VERDİM?

Lütfen kızgınlığımı mağzur görün yeni sistemde 50$ 5 tekniğe gelirken ben eski sistemde 5. tekniğe gelmek için 450$'dan fazla para ödedim.

En son tarafından C.tesi Haz. 23, 2007 7:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
drake
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
drake

Yaşı : 18
Hobileri : cizgi film seyretmek,bilgisayarla oynamak

MesajKonu: Geri: II. Ateş Bükme Kursu   II. Ateş Bükme Kursu Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 3:43 pm

ben de teknik ogrenmek icin rp yazabilir miyim?

su teknikleri istiyorum lutfen

Teknik 5 = Ateş Savunması

Başlangıç Gücü : 3 HP

Gereken 15 $

Teknik 6 = Ateş Nefesi

Başlangıç Gücü : 5 HP

Gereken 20 $

*Kademe-3

-----------

Teknik 7 = Isı arttırma

Başlangıç Gücü : 2 HP

Gereken 40 $

Teknik 8 = Büyüyen alev tekniği

Başlangıç Gücü : 2 HP

Gereken 50 $

bu teknikler toplam 125 dolar tutuyor hemen ödeyip ögrenmek istiyorum
simdiden tesekkur ederim
akngn
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
akngn

MesajKonu: Geri: II. Ateş Bükme Kursu   II. Ateş Bükme Kursu Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 4:55 pm

Eski tekniklerin bir kopyasını daha sonradeğiştirmek ve hava göçebelerininkine göre yeniden düzenlemek için almıştım. Hesaplarıma görer ben teknikler için tam 665$ ödemişim. 4. Seviyeyi bitirmem için (yani 11. tekniği) bana metal eldiven dahil olmak üzere 470$ gerekiryor. Umarım bu düzenlemelerden sonra seviyem doğru yere gelir ve fazladan ödediğim 195$ bana geri verilir.
Bir önceki mesajımda çıkıştığım için özür dilerim.

En son tarafından C.tesi Haz. 23, 2007 7:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MesajKonu: Geri: II. Ateş Bükme Kursu   II. Ateş Bükme Kursu Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 5:39 pm

Dün: Phyro yanlışlıkla girdiği ateş bükme kursundan kaçarak ayrılmak zorunda kalmıştı. Eğer admin ya da mod tekniği öğrendi deseydi kaçarak ayrılmayacaktı. Siz tekniğimi verin ben paranızı vereyim. Olmuyo ama böle.
RPDIŞI: Daha önceden rp yaparak eğitim almak için başvurdum ben ama öğrenemeden değişti olay. Hakkım olan 1. seviye tekniği istiyorum. 1. Seviye tekniği öğrenmeden 2. seviye için Rp yazmam.
drake
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
drake

Yaşı : 18
Hobileri : cizgi film seyretmek,bilgisayarla oynamak

MesajKonu: Geri: II. Ateş Bükme Kursu   II. Ateş Bükme Kursu Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 5:54 pm

ben de baktım siz zaten biliosunuz eski tekniklere gore toplam 245 dolar odemisim ve 50 dolara 5 teknik ogrenebiliosun ve benim 195 dolarım kalıo geiye ve simdi de 195 dolarım var toplam 390 dolar ve ben bu parayı kullanarak 9.teknikteki metal eldiveni de alabiliyorum ve 10uncu teknige kadar ogrenebiliyorum 335 dolar tutuyor 65 dolar bana kalıyor simdiden tesekkur ederim.saygılar

II. Ateş Bükme Kursu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-