:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::

~ Avatar Forum RPG Oyunu ~

AnasayfaSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Ateş Ulusu Sarayına Girmek İsteyenler Vize İşlemi Burdan

YazarMesaj
SuperAvatar
Admin

MesajKonu: Ateş Ulusu Sarayına Girmek İsteyenler Vize İşlemi Burdan   Çarş. Haz. 13, 2007 5:42 pm

Saray Muhafızı diyor ki : Ateş Ulusu sarayına girmek , burada dolanmak ve Kral ile resmi olarak görüşmek istiyorsan buraya ismini yazdır . Sana buradan giriş isteğine cevap vereceğim . Eğer izinsiz olarak buraya girmeye çalışırsan ya 15 dakika kodese girer ( bu süre kral tarafından beilirlenir ) ya da 20 $ para ödersin . Ateş Ulusu tarafından sana başarılar diler ve istek talebinin kabul olmasını dilerim . Ayrıca giriş isteğin sadece kral tarafından veya varsa kralın belirlediği bir kişi tarafından izin cevabı verilecektir .

Ayrıca eğer girme isteğin kabul edilirse yine Ateş Kraliyet Sarayı ' nda senin adına başlık açılacak ve ister gezebilir istersen kralla görüşebilirsin . Ancak kabul edilsen bile kral o an meşgul olabilir ve görüşemeyebilir .
Kullanıcı profilini gör http://avatarfrp.yetkin-forum.com
Aporsif
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Ateş Ulusu Sarayına Girmek İsteyenler Vize İşlemi Burdan   Paz Haz. 17, 2007 10:49 am

Aporsif , Ateş Kraliyet Sarayı'nda dolaşmak ve mümkünse Ateş Kralı ile görüşmek isterim.
Kullanıcı profilini gör
drake
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu

Yaşı : 18
Hobileri : cizgi film seyretmek,bilgisayarla oynamak

MesajKonu: Geri: Ateş Ulusu Sarayına Girmek İsteyenler Vize İşlemi Burdan   Ptsi Haz. 18, 2007 10:32 am

Drake,Ates Kraliyet Sraya'ında dolasmak mumkunse Ates Kraliyla konusmak icin izin istiyor.
Kullanıcı profilini gör
akngn
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Ateş Ulusu Sarayına Girmek İsteyenler Vize İşlemi Burdan   Ptsi Haz. 18, 2007 10:42 am

Benim iş yerim sarayada ya ben istediğim gibi sarayda dolaşabilirim değil mi? Yani izin almama gerek yok.
Kullanıcı profilini gör
yenerbaba
Ateş Ulusu Lideri
Ateş Ulusu Lideri

MesajKonu: Geri: Ateş Ulusu Sarayına Girmek İsteyenler Vize İşlemi Burdan   Salı Haz. 19, 2007 12:06 am

ateş Kralı yenerbaba saraydaki sözcüsünden bi duyuru yapmasını istiyor. sözcü saray bahçesine çıkıp "çarşamba günü kralın halka karışacağını ve isteyenlerle görüşeceğini" söylüyor.
Kullanıcı profilini gör
SuperAvatar
Admin

MesajKonu: Geri: Ateş Ulusu Sarayına Girmek İsteyenler Vize İşlemi Burdan   Salı Haz. 19, 2007 4:43 am

akngn demiş ki:
Benim iş yerim sarayada ya ben istediğim gibi sarayda dolaşabilirim değil mi? Yani izin almama gerek yok.

ewet istediğin gibi dolaş Wink

Her türlü sorunuz için Özel Mesaj atın . E-mail lere cevap vermiyorum

Kullanıcı profilini gör http://avatarfrp.yetkin-forum.com

Ateş Ulusu Sarayına Girmek İsteyenler Vize İşlemi Burdan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nestcan ile pcye girme resimli anlatım