:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::

~ Avatar Forum RPG Oyunu ~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!!

+2
SéMo
6 posters
YazarMesaj

İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!! Empty
MesajKonu: İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!!   İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!! Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 6:45 pm

Kaç gündür kimse yok ya bizden. Ben bile ateş kralından ve hatta adminden daha çok onlineyim yaaa.
SéMo
Hava Obası
Hava Obası
SéMo

Yaşı : 18

MesajKonu: Geri: İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!!   İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!! Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 6:47 pm

Hava obasından olmama rağmen bende katılıyorum.
Kimse yok yaaa! Crying or Very sad

MesajKonu: Geri: İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!!   İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!! Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 6:50 pm

Ya 1 haftadır teknik öğrenecem ben. Ne uzun antremanmış anlamadım gitti.
korsan662
Hava Obası
Hava Obası
korsan662

Yaşı : 13
Hobileri : avatarp oynamak :D

MesajKonu: Geri: İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!!   İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!! Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 6:58 pm

bence adminle konuşun 1. hafta veya daha uzun süre online olmayan krallar kovulsun. Yenileri atansın. Başka türlü olmaz bu. Wink Rolling Eyes Laughing lol! Evil or Very Mad Embarassed Sad
egenart
Toprak Krallığı
Toprak Krallığı
egenart

MesajKonu: Geri: İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!!   İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!! Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 8:06 pm

gerçektende artık bir şeyler yapmaları gereliyo.her sabah saat 10 civarında giriyorum siteye bişey olmuştur bişeyler yazmışlardır diye ama hiçbir icraat yok bunlarda.bizim kral bana dai lee hakkında görev vermişti onlarda birini izle rp yap diye onun için resmen roman yazdım hala baktığından bile emin değilim.olursa sadece hava obasında birşeyler oluyo.
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

MesajKonu: Geri: İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!!   İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!! Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 8:18 pm

evet egenartla beraber kaç gündür toprak krallığı sarayı önünde izin beklerken pin pon oynuoz ama hala davet kabul edilmedi.ateş ulusunun durumu da vahim.su kabilesi nin kralı değil üyeleri pasif.baktım da hakkaten sadece hava obası çalışıo.kendim kral olduğum için demiorum Very Happy:D:D
prince_zuko

Yaşı : 21
Hobileri : snooker

MesajKonu: Geri: İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!!   İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2007 11:00 pm

evet, bi iş başvurusu yaptım, kapının önünde ağaç oldum. sırf bu yüzden yeni hesap açıp hava bükücü olcam ya. Allah'tan gündüzleri yokum evde de, sıkıntıdan patlamıyorum beklemekten. Evil or Very Mad
korsan662
Hava Obası
Hava Obası
korsan662

Yaşı : 13
Hobileri : avatarp oynamak :D

MesajKonu: Geri: İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!!   İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!! Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 7:21 am

prince_zuko boşuna gelme baş keşiş yibi de oyundan ayrıldı artık kimse oynamıyor oyunu.
Artık bizimde kralımız yok. 2 gündür param eklenmio. Sitede iç savaş çıktı. Sémoda bıraktı. Böyle giderse bende bırakcam. Evil or Very Mad

MesajKonu: Geri: İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!!   İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!! Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 1:48 pm

Ateş ulusu insanları. Kralı devirmeye ve yeni bir dünyaya. Devrim yapalım. Aramızdan yeni bir kral seçelim. Varmısınız. Kral adayları isimlerini belirtsin oylama ile yeni bir kral seçelim. Ayaklanıp onu başa getirelim.

İSSSYYYYAAAAANNNNNN!!!
1 sayfadaki 1 sayfası