:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::

~ Avatar Forum RPG Oyunu ~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÖNEMLİ - ADMİN ile İLGİLİ -

4 posters
YazarMesaj
SuperAvatar
Admin
SuperAvatar

ÖNEMLİ - ADMİN ile İLGİLİ - Empty
MesajKonu: ÖNEMLİ - ADMİN ile İLGİLİ -   ÖNEMLİ - ADMİN ile İLGİLİ - Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 12:31 pm

Arkadaşlar İstanbul a gittim düğün varda Laughing Bu nedenle oyuna pek bakamadım ve bakamıcamda . Ne kadar kalacağımı bilmiyorum ama en geç 7 güne geri dönerim Crying or Very sad

Ben yokken oyunu element liderlerine havale ediyorum . Element liderleri , her gün sizin paranızı ekleyeceklerdir Very Happy Ayrıca liderler kendine yardımcı olarak birini de alabilirler yetişemeyecekelri için .

Malesef ben yokken yeni hesaplar aktive olmayacak tongue Soran olursa şimdiden deyim . Ancak belki 4-5 güne de dönebilirim Surprised Ben yokken yaramazlık yapmayın lol! Keyifli forumlar ... RP ler ...
https://avatarfrp.yetkin-forum.com
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ - ADMİN ile İLGİLİ -   ÖNEMLİ - ADMİN ile İLGİLİ - Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 12:38 pm

Benim dışımda hiç bir kral çalışmıo zaten.Ben de bırakıyorumZaten tahtıma göz dikmiş bi sürü kişi var.Ayrıca toprak kralının tekrar bulunup ban acevap yazmasını da bekleyemeyeceğim.Başınızın çaresine bakın artık...
thelecturer
Toprak Kralı
Toprak Kralı
thelecturer

Yaşı : 20

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ - ADMİN ile İLGİLİ -   ÖNEMLİ - ADMİN ile İLGİLİ - Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 1:12 pm

Bu arada ben zaten çoktan bırakmıştım....
SéMo
Hava Obası
Hava Obası
SéMo

Yaşı : 18

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ - ADMİN ile İLGİLİ -   ÖNEMLİ - ADMİN ile İLGİLİ - Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 3:49 pm

Oyunda yeniden bir düzen sağlanana kadar bende oyuna ara veriyorum! Crying or Very sad

ÖNEMLİ - ADMİN ile İLGİLİ -
1 sayfadaki 1 sayfası