:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::

~ Avatar Forum RPG Oyunu ~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayvan eğitimi?

3 posters
YazarMesaj
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Hayvan eğitimi? Empty
MesajKonu: Hayvan eğitimi?   Hayvan eğitimi? Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 11:14 am

Hava obası baş keşişi olarak bir şeyi merak ettim.Hava obasının özel hayvanı olan lemur ile kutsal hayvanları bizonu her oyuncu kendisiyle beraber eğitebilir mi?Böyle birşey olursa oyuncu neler kazanır?
SuperAvatar
Admin
SuperAvatar

Hayvan eğitimi? Empty
MesajKonu: Geri: Hayvan eğitimi?   Hayvan eğitimi? Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 11:37 am

Böyle şeyelr eklemeyi de düşünüyodum zaten Smile daha böyle bişey yok ama kısa zaman sonra böyle hayvanları da ekliyeceğim . Eğer senin bir önerin varsa bu hayvanların avantajlarıyla ilgili söyle hemen . Şu Hava obasının bölümlerini hemen tamamlayınca hayvanları da hallederim en kısa zamanda Wink
https://avatarfrp.yetkin-forum.com
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Hayvan eğitimi? Empty
MesajKonu: Geri: Hayvan eğitimi?   Hayvan eğitimi? Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 12:04 pm

uçan bizonlar ekstra enerji ve hız vermeli ve saldırı gücünü arttırmalı ama pahalı olmalı...
SuperAvatar
Admin
SuperAvatar

Hayvan eğitimi? Empty
MesajKonu: Geri: Hayvan eğitimi?   Hayvan eğitimi? Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 12:27 pm

Şöle olabilir mesela forumda aktif olan ve üye olalı 1 hafta olan kişiler bizon alabilirler . Bizonlar + 40 HP güç sağlar , ayrıca diğer element uluslarının ticaretçileri veya dükkanlarına mülteci girişlerine başvurmadan giriş izni sağlar . Ancak ticaretiniz bitince o ulusun topraklarından çıkmak zorunda olursunuz . Aksi takdirde 20 $ ödersiniz . Ayrıca 1 gün boyunca şehirde dolaşmak için mülteci kapılarından izin almak şarttır . Fiyatı 250 $ olsun .

- - - - - - - - -

Ayrıca II. sezonda Zuko bir bölümde toprak krallığında iki ayaklı bir atla dolaşıodu ve bir tane köylünün evinde durmuştu . O iki ayaklı at gibi olan hayvanın özel bir adı var mı acaba yibi ?
https://avatarfrp.yetkin-forum.com
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Hayvan eğitimi? Empty
MesajKonu: Geri: Hayvan eğitimi?   Hayvan eğitimi? Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 12:34 pm

Ostrich Horse diye geçiyor o atların ismi...

Hayvan eğitimi? Empty
MesajKonu: Geri: Hayvan eğitimi?   Hayvan eğitimi? Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 2:14 pm

Buraya mesaj atabiliyormuyuz bilmiyorum ama ateş ulusunun da hayvanları var mı? Ben o gergedan türü yaratıklarla ejderleri düşünüyorum. Gerçi ejderler çok güçlü olduğundan fiyatı ve sahip olma şartları biraz daha çok olabilir.

Hayvan eğitimi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-