:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::

~ Avatar Forum RPG Oyunu ~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nöbetçilik Eğitimi

3 posters
YazarMesaj
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Nöbetçilik Eğitimi Empty
MesajKonu: Nöbetçilik Eğitimi   Nöbetçilik Eğitimi Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 1:43 pm

Yeni nöbetçiler burada SéMo tarafından eğitim alacaklardır.Alacakları eğitim SéMo'nun aldğı eğitimle sınırlıdır.Yani o en son 10. tekniği öğrendiği için nöbetçiler ondan 11. teknik öğrenimini isteyemezler.Burada SéMo,önceki teknik öğreniminde Kakashi ustanın yaptığı şeyin aynısını yapacak.(Yani tekniği,ne kadar can verdiğini yaz.Altına parsını ekleyip = Ödendi yaz.Sonra ben gerekli düzenlemeyi yaparım.)
ps2opat
Hava Obası
Hava Obası

Nöbetçilik Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Nöbetçilik Eğitimi   Nöbetçilik Eğitimi Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 3:03 pm

ps2opat yeni eğitmeninden ilk eğitimini alacağı için çok heyecanlıydı. 10. Tekniği almak için eğitmenine başvurdu.
SéMo
Hava Obası
Hava Obası
SéMo

Yaşı : 18

Nöbetçilik Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Nöbetçilik Eğitimi   Nöbetçilik Eğitimi Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 6:21 pm

SéMo ilk eğitim için oldukca heyecanlıydı. Ps2opat'a 10.teknik için hazır olup olmadığını sordu ve hazırım cevabını alınca işe koyuldular.
Önce SéMo rüzgarın nasıl çıkarılacağı ile ilgili bir iki tüyo verdi ve hemen ardından şiddetli bir rüzgar çıkardı. Ps2opat başlarda zorlansada işi kaptı.
SéMo ,Ps2opat'a biraz antreman yaptıktan sonra çok daha iyi olacağını söyledi ve Ps2opat'ın rüzgar çıkarma işini kendisinden daha çabuk öğrendiğini düşünerek oradan uzaklaştı...

Teknik 10 = Küçük Rüzgar Tekniği

Başlangıç Gücü : 15 HP

Gereken 80 $ = Ödendi

Nöbetçilik Eğitimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-