:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:: Avatar - TheLastAirBender RP Oyunu ::

~ Avatar Forum RPG Oyunu ~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özel Görev

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 11:48 am

Baş Keşiş'in şifa ilacı yapmak için Panda Zambağı'na ihtiyacı var.Bu bitkiyi getirmesi için mothership görevlendirildi.2. kademeye geçen ilk kişi olduğundan onu göndermeyi uygun gören baş keşiş,görevi tamamlarsa 200 $ vereceğini söyledi.Bütün masraflar hava obası hazinesinden karşılanacaktır.Panda Zambağı bir toprak krallığında bir de ateş ulusunda yetişiyor.Bu yüzden baş keşiş görev için gerekli olan zambağı toprak krallığı mülteci kapısından satın almasını istedi.mothership'in kabul etmemesi halinde görev başkasına devredilecektir.

Baş keşiş mothership'in cevabını merak ediyor...
mothership
Hava Obası
Hava Obası
mothership

Yaşı : 12

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 1:55 pm

Görevi kabul ediyorum.
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 1:56 pm

mothership görevi tamamladığı için 200 $ kazandı.
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 5:20 pm

Yeni görev: Bayan Tsunade'nin büyük büyük bahçeleri var ama hepsine yetişemiyor.Hava bükme tekniklerini bilen birisinin ona yardım etmesi gerekiyor.Sadece 1 gün sürecek bu görev için Basit Hava Bükme tekniğini bilen bir hava bükücü aranıyor.Görev tamamlandığında 75 $ para hava bükücüye teslim edilecektir.

*Görevi kabul eden kendine has açılan konuda rp şeklinde neler yaptığını yazıncaya kadar bu görevi tamamladı sayılmaz.
ps2opat
Hava Obası
Hava Obası

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 5:26 pm

ben bu görevi kabul ediyorum
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 5:29 pm

ps2opat görevi kaptın Smile .Bayan Tsunade Kuzey Hava Tapınağı'nda yaşıyor.Ona yardım etmelisin...
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 6:04 pm

ps2opat görevi başarıyla yerine getirdi.75 $ hesabına eklenecektir.Başarılarının devamını dilerim.Bu gün boyunca yeni teknik öğrenmek istiyorsa önce 2 tane sebze yemeli...
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 9:42 pm

Baş Keşiş yibi su kabilesine gidip şefle konuşmak istiyor.Kendini savunabilir ama yanına bir adam alsa fena olmaz diye düşündü.Bu yüzden görev tamalandığında 55 $ vereceği bir koruma arıyor.
mothership
Hava Obası
Hava Obası
mothership

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 9:44 pm

Üstadım ben varım.
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 9:47 pm

mothership görevi kabul etti fakat gün boyu süren bu görev yüzünden mesleğini yapamayacak ve 1 günlük maaşını alamayacak.
mothership
Hava Obası
Hava Obası
mothership

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 9:49 pm

yibi demiş ki:
mothership görevi kabul etti fakat gün boyu süren bu görev yüzünden mesleğini yapamayacak ve 1 günlük maaşını alamayacak.

Kabul ediyorum.
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 9:53 pm

O zaman yola çıkıyoruz...
mothership
Hava Obası
Hava Obası
mothership

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 10:21 pm

Şimdiden söylüyorum sizi canımın pahasına koruyacağıma and diçerim.
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 11:04 pm

Sadakatin beni mutlu etti ve %2 moral verdi.
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 12:03 pm

mothership görevini tamamlayarak 55 $ kazandı.
mothership yeni göreve katılamaz, eğitimine devam etmeli.

***Yeni Görev:Bir hava bükücü ateş ulusu mülteci kapısına gidip giriş izni isteyecek.İzin verildiği zaman kraldan randevu isteyecek ve benim adıma kutsal lav isteyecek.6 tüp kutsal lav istemeli ve Shikamaru ile bana getirmeli.Aynı şeyi toprak krallığına gidip yapıcak birilerini de arıyorum.O kişide yine 6 tane parlak yeşil kristal parçası getirecek.Ateş ulusundaki gibi aynı işlemleri yapmalı ve barışçıl bir dille görevi tamamlamalı bu kişiler.Görev sonunda ödenecek para kişi başı 60$'dır.
SéMo
Hava Obası
Hava Obası
SéMo

Yaşı : 18

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 12:57 pm

Ben kabul ediyorum.
Fakat işi hemen yapamam!
Eğer işiniz acil ise Baş Keşiş'im başka arkadaşlarıma verebilirsiniz!
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 1:31 pm

İş çok acele değil ama 2 günde halledebilirsin umarım??
SéMo
Hava Obası
Hava Obası
SéMo

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 4:11 pm

Şu anda bu görevi halletmek için yola çıkıyorum!
mothership
Hava Obası
Hava Obası
mothership

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 4:29 pm

Baş keşişim 8. eğitimimi alınca 2. göreve ben gidebilirmiyim .Bu görevi ölecesiye yapar ve gelirim.Tabi size kalmış ben bu tür bir göreve çıkmıştım en iisi bu göreve ben hiç girmiyim.
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 4:45 pm

Bu göreve girmen yasak mothership.Sen bu tarz bir göreve katıldın.Farklı bir görev olduğunda başvuru yapabilirsin.
mothership
Hava Obası
Hava Obası
mothership

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 4:47 pm

Peki keşişim sizi bu tür şeylerle meşgul ettiğim için üzgünüm.
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 4:54 pm

yibi demiş ki:

***Yeni Görev:Bir hava bükücü ateş ulusu mülteci kapısına gidip giriş izni isteyecek.İzin verildiği zaman kraldan randevu isteyecek ve benim adıma kutsal lav isteyecek.6 tüp kutsal lav istemeli ve Shikamaru ile bana getirmeli.Aynı şeyi toprak krallığına gidip yapıcak birilerini de arıyorum.O kişide yine 6 tane parlak yeşil kristal parçası getirecek.Ateş ulusundaki gibi aynı işlemleri yapmalı ve barışçıl bir dille görevi tamamlamalı bu kişiler.Görev sonunda ödenecek para kişi başı 60$'dır.

Kutsal lavı almak için SéMo yola çıktı.Artık sadece 6 tane parlak yeşil kristal alma zamanı.Bu görevi kim yapacak?
SéMo
Hava Obası
Hava Obası
SéMo

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 10:31 pm

Bu görevi bütün sabırım ile yaptım.
Eğer isterseniz bu toprak krallığından da anlımın akıyla çıkarım.
Para önemli değil. Zaten aldığım maaşda 60$ görevden kazandığın parada 60$ dolar...
Yani Baş Keşiş'im görevi isteyen kimse yoksa ben göreve talibim.
yibi
Baş Keşiş
Baş Keşiş
yibi

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 10:41 pm

Hayır SéMo.Bu tarz görev alana bir daha bu görevi vermiyorum.mothership gibi sende bu tarz görevden muafsın.Eğitimine devam edebilirsin.Ben bu görev için ps2opat'ı düşünüyorum.Acaba ps2opat bu görevi kabul edecek mi?
ps2opat
Hava Obası
Hava Obası

Özel Görev Empty
MesajKonu: Geri: Özel Görev   Özel Görev Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 10:53 pm

peki ben bu görevi kabul ediyorum(biraz geç oldu ama telafi edeceğim).Hava ulusunu temsil etmek benimutlu eder.

Özel Görev
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Egenart